Translate

EasyHR Lansman

05:05:00

   5 Haziran Pazar günü Point Otel Barbaros'da gerçekleşen EasyHR ve İmpress İletişim'in düzenlediği lansmana Merdiye Eker'in daveti ile katılma fırsatı yakaladım.  EasyHR lansmanının benim için çok farklı bir yanı var. Katıldığım ilk blogger toplantısı, yani ilk defa sevgili bloggerlar ile tanışma fırsatı yakalamış oldum. Etkinlik sunumunu Yusuf Talus gerçekleştirdi. 


   EASYHR Nedir?
   İnsan Kaynaklarının tüm işe alım süreçlerinde size yardımcı olacak ve yanınızda yer alan bir yazılım.

                                        BAĞIMSIZDIR.
                                                      Zaman ve mekan bağımsız iş görüşmelerinizi gerçekleştirin.
TASARRUF SAĞLAR.
İşe alım maliyetlerinde ciddi oranda tasarruf edin.
ZAMANI DEĞERLİDİR.
Günlük aday değerlendirmenizi 4'e katlayın.
KOLAY İŞE ALIM SAĞLAR.
 İşe alım süreçlerinizi (mülakat-değerlendirme) dijital ortamda saklayın.


   Easy HR İnsan Kaynaklarına dijitalleşen süreçte zaman yönetimi açısından büyük faydalar sağlamakta. İşe alım süreçlerini dijital ortamda gerçekleştirmenizi ve sizin bu süreçte daha rahat çalışma ortamı yaratmanızı sağlıyor. İlanınıza gelen başvuruları değerlendirip görüşmek istedikleriniz adayları sisteme kaydediyor, ardından hazırlamış olduğunuz mülakat sorularını adaylara gönderiyorsunuz, adayın kabul etmesi ile videolu mülakat sistemi başlamış oluyor. Sizde bu sırada her nerede, hangi zaman diliminde olursanız olun; ister mülakat bittikten hemen sonra isterseniz 10 yıl sonra, kısacası EasyHR yanınızda olduğu sürece görüşmeleri sistemde kayıt altına almış ve adayları inceleme fırsatı yakalamış oluyorsunuz. Mülakat gözlemlerinize size ayrılmış süreç sisteminde takip etmeniz ve not düşmeniz de mümkün.

EasyHR sizin yerinize gerçekleştirmeniz gereken mülakat sürecinizde yer alırken, siz o sırada bu zamanı koltuğunuzda keyifli bir şekilde kahve içerek çıkarıyor olabilirsiniz. Bence düşüncesi bile harika, size de geldi mi kahve kokusu?
Bi'Kahve?

   Daveti için Sevgili Merdiye Eker'e, İnsan Kaynaklarının tüm işe alım süreçlerinde yanında olan EasyHR ailesine, bizi bu lansmanda buluşturan İmpress İletişim 'e, güzel sunumu için Yusuf Talus'a, tanışmaktan çok memnun kaldığım sevgili İK bloggerlarına teşekkür ediyorum.

İK Blogger Ailesi

You Might Also Like

0 yorum

NİSAN SÖZÜ ''Henry D. Thoreau''

NİSAN SÖZÜ ''Henry D. Thoreau''
Tecrübelerimin bana öğrettiği bir şey var: Hayallerinin peşinden emin adımlarla yürüyen ve arzu ettiği hayatı yaşamak için gayret sarf eden insanlar, beklenmedik bir anda başarıyla karşılaşırlar.

Mart Sözü '' Lao Tzu ''

Mart Sözü '' Lao Tzu ''
Doruğa ulaşsanız bile, hala ulaşılması gereken gelecek önünüzde durmaktadır.

Kasım Sözü ''Mümin Sekman''

Kasım Sözü ''Mümin Sekman''
Başkasına sadakatiniz, kendi başarı kapasitenize ihanetiniz olmaya başladıysa gitme zamanı gelmiş demektir.

Ekim Sözü ''W.E.Demıng''

Ekim Sözü  ''W.E.Demıng''
İnsanlar öğrenme dürtüsüyle doğarlar. Öğrenmeye karşı merak ve bundan duyulan zevk insanın doğasında vardır. Bunlar bebeklikten başlayarak zamanla yok edilir.

AĞUSTOS SÖZÜ '' ELİZABETH HOLMES''

AĞUSTOS SÖZÜ '' ELİZABETH HOLMES''
Başarılı bir insan olup olmadığınızı belirleyen şey, insanların hayatında bir değişiklik yaratıp yaratmadığımıza bağlıdır.

TEMMUZ SÖZÜ ''Leo C. Rosten''

TEMMUZ SÖZÜ ''Leo C. Rosten''
Hayatın amacının ‘mutlu’ olmak olduğuna inanmam. Bence hayatın amacı: yararlı, sorumlu ve şefkatli olmaktır. En önemlisi fark yaratmaktır; katkıda bulunmak, bir şeyi temsil etmek, yaşamış olmakla bir değişim meydana getirmektir.

HAZİRAN SÖZÜ ''SAMUEL SİMİLES''

HAZİRAN SÖZÜ ''SAMUEL SİMİLES''
Doğru yolda giden kaplumbağa, eğri giden yarış atını geçebilir.

MAYIS SÖZÜ '' CEM YILMAZ''

MAYIS SÖZÜ '' CEM YILMAZ''
Başarılı insanların ortak özelliği it gibi çalışmalarıdır, başka bir şey ne duydum ne gördüm. Gerisi traştır, süstür, dedikodudur.

NİSAN SÖZÜ ''STEVE JOBS''

NİSAN SÖZÜ ''STEVE JOBS''
Bu hayatta zamanınız sınırlı. O sınırlı zamanı, başkasının yaşamını yaşayarak harcamayın. Başka kişilerin düşünceleriyle yaşanan yaşam, dogmaların tuzağına düşmek demektir.

MART SÖZÜ ''PATTİ SMİTH ''

MART SÖZÜ  ''PATTİ SMİTH ''
İyi bir isim yapın. Adınızı temiz tutun. Tavizler vermeyin, başarılı olmak ya da çok para kazanmak için endişe edip durmayın. Sadece iyi şeyler yapmanın peşinde olun. Yaptıklarınızı koruyun ve iyi bir isim yaparsanız işte o zaman kendi adınız sizin değer biriminiz olacaktır. Hayat bir roller coaster gibidir; asla kusursuz gitmez. Muhteşem anlarınız da olacak, çok sert zamanlarınız da. Fakat yaşamak hepsine değer.

NE OKUMALIYIM?

NE OKUMALIYIM?
İDİL TÜRKMENOĞLU, sosyal yaşamında ve iş hayatında gözlemlemiş olduğu ' İşyerinde Keyifli Ortam Yaratmak' konusunu, '' Pozitif Yönetim'' adlı kitabında bizlerle paylaşmış. Keyif ve merakla okuyacağınızdan eminim.

NE OKUMALIYIM?

NE OKUMALIYIM?
Bu öneri İK okumayı düşünen ve okuyan arkadaşlar için. ÖZDEN ASLAN'ın kaleminden, yeni işe başlamış bir İK'cının iş hayatında yaşadıklarını anlatan bir öykü.

NE OKUMALIYIM?

NE OKUMALIYIM?
Büyük- küçük herkesin okuması ve kitaplığında olması gereken bir kitap '' Küçük Prens '' .

Çok fazla hedef koyarsan, en önemlisini ıskalarsın.

Benden Tavsiyeler

Benden Tavsiyeler
Mutlu olduğunuz işi yapın. Hapishaneden kurtulun ve özgürlüğe koşun. Risk alın, cesur olun. Olmak istediğiniz gibi şekillenin. En başta kendinize saygı duyun ve sevin. Uyuttuğunuz benliğinizi uyandırın ve tanıyın. Hayatı ıskalama lüksünüz olmasın.

Bir adam sadece para kazanmak fikriyle işe başladıysa, büyük ihtimalle, yapamayacaktır. Joyce Claude Hall 1891 ...

Seveceğin bir iş seçersen, yaşamında bir gün bile çalışmış olmazsın. Konfucyus ...

Gideceğin yoldan eminsen: Engeller 'dinlenme noktan' olmaktan öteye gidemez.

Facebook

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *